V životě má člověk hodně nápadů, myšlenek a přání, které ale ve většině případů zavrhne. Já se rozhodla jít za jednou takovou svou myšlenkou...

Cesta

Vše je, jak má být a k této profesi jsem se dostala krkolomnou cestou. Hodně jsem se trápila a snažila najít sama sebe. Ale díky této cestě jsem našla správný směr sama k sobě a mohu dělat, co mě baví.

Člověk se nemusí stydět za to, jaký je. Každý jsme dokonalí. Největší chybou je se srovnávat s jinými lidmi. Každý kráčíme svou cestou a každý máme úplně jiné životní zkušenosti. Proč si najednou mladá a krásná žena začne myslet, že není pěkná a nemá sebevědomí? Že ji něco chybí? Proč se stále dokola snaží někam zapadnout a být jako někdo jiný?

Každý totiž chceme být dokonalí, jenže dokonalost neexistuje. Ne alespoň tak, jak ji chápeme. Každý jsme už teď, právě teď dokonalí. Na zemi neexistuji nikdo takový jako my, z celých 8 miliard lidí nejsou dva lidé stejní. Ani dvojčata. Každý si totiž neseme svůj vlastní vnitřní svět. A každý jsme sem přišli z nějaké důvodu. A může to být i třeba to, že se máme naučit pokoře k životu a přírodě kolem nás.

Život...

Líbí se mi jedno zamyšlení nad životem. Představte si, že jste velmi staří a ležíte na smrtelné posteli. Ale opravdu se zkuste vcítit do té situace. Víte, že za 2 hodiny umřete. Co byste chtěli udělat? Jakou radu svému mladšímu já byste dali? Už se nemusíte přetvařovat, už se nemusíte snažit někomu zalíbit. Už nemusíte dělat věci z povinnosti nebo z představy, že se to takhle má dělat. Cítíte tu úlevu?

Já ano. A to hlavně přitom, co mě baví dělat a tím je pomoc projevit ženám samy sebe skrze práci kosmetičky.

Pro mě to není jen práce, ale hlavně způsob, jak mohu propojovat ženy stejného nahlížení a také se od nich učit a čerpat pozitivní energii. 

Vize

Mou vizí je ukázat ženám cestu, jak si zvýšit sebevědomí a sebelásku. A to tím, že o sebe začnou pečovat jemným pohlazením a pochopeném. A že se zastaví, odpočinou si a uvědomí si, jak je vlastně život krásný a jak je skvělé být ženou. Každá z nás je totiž v hloubi princezna, která potřebuje pozornost a péči, aby se z ní stala bohyně - plně vědomá, spojená sama se sebou. 

Výsledek

A s touto vizí jsem i hledala značky, které podporuji přirozenost a neškodí. Je totiž také hodně důležité věnovat pozornost, co aplikujeme na svoji pokožku a třeba i pokožku svých dětí.  A abych klientkám pomohla nejen během akutního stavu, ale také v dlouhodobějším měřítku, vybrala jsem si ověřené BIO přírodní kosmetické značky Inlight Nobilis Tilia.

Takže pokud jste dočetli až sem a líbilo se vám to, tak mi honem zavolejte. Nemůžu se dočkat, až potkám další ženu, které pomohu s péči o sama sebe :)

Přeji krásnou a uvědomělou cestu životem

Chrystyna Lozynska